30 września w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Dzień Sportu. Wszystkie dzieci brały udział w kilkunastu konkursach, grach i zabawach na terenie naszej placówki. Dzieci otrzymały nagrody, gadżety, upominki ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki. Gratulujemy wspaniałej zabawy. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursów sportowych.
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa I
I miejsce – Jan Kałdun
II miejsce – Mosakowska Gabriela
III miejsce – Szymon Ostrowski
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa II
I miejsce – Oliwier Przytuła
II miejsce – Alicja Rutkowska
III miejsce – Antoni Leszko
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa III
I miejsce – Oskar Lipski
II miejsce – Jan Ostrowski
III miejsce – Jakub Głowacki
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa IV
I miejsce – Kyryl Shevchenko
II miejsce – Alan Nowicki
III miejsce – Michał Szakiel
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa V
I miejsce – Amelia Kotarska
II miejsce – Bartosz Figarski
III miejsce – Julian Sychulec
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa VI
I miejsce – Stanisław Bartosiewicz
II miejsce – Patryk Kurpiewski
III miejsce – Dawid Jeżak
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa VII
I miejsce – Oleksandr Kotovych
II miejsce – Daniil Kirichenko
III miejsce – Artur Piasecki, Mateusz Daszewicz
• KONKURENCJA „TOR PRZESZKÓD” klasa VIII
I miejsce – Igor Siek
II miejsce – Oleksandr Brytanov
III miejsce – Aleksander Omiotek
• KONKURENCJA „ RZUT DO KOSZA” klasa IV
I miejsce – Tymoteusz Litwińczuk, Yaroslav Kovpak
• KONKURENCJA „ RZUT DO KOSZA” klasa V
I miejsce – Aleksander Dymerski, Amelia Portuś
II miejsce – Artem Hladkov
• KONKURENCJA „ RZUT DO KOSZA” klasa VI
I miejsce – Nikola Konopka, Krzysztof Milkowski
II miejsce – Laura Prusik, Stanisław Wróblewski
III miejsce – Malwina Więch
• KONKURENCJA „ RZUT DO KOSZA” klasa VII
I miejsce – Oleksandr Kosmin
• KONKURENCJA „ RZUT DO KOSZA” klasa VIII
I miejsce – Aleksander Wysocki, Karolina Makarowska
II miejsce – Kamil Caban
III miejsce – Jakub Węcławski
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa II
I miejsce – Julia Midek,
II miejsce – Julia Pierzchała
III miejsce – Alicja Kasiak, Krzysztof Bartosiński
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa III
I miejsce – Zuzanna Szwagulińska
II miejsce – Aleksandra Szymczukiewicz, Amelia Piasecka
III miejsce – Sebastian Lambrecht
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa IV
I miejsce – Rozalia Szyszkowska
II miejsce – Lena Bończyk
III miejsce – Izabela Kotowska
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa V
I miejsce – Jakub Brzeziński
II miejsce – Julian Sychulec
III miejsce – Kacper Kowalczyk
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa VI
I miejsce – Amelia Jakimow
II miejsce – Oliwia Jarząbek
III miejsce – Wojciech Bieńkowski
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa VII
I miejsce – Wiktoria Salwin
II miejsce – Laura Gąsińska
III miejsce – Emilia Chodzińska
• KONKURENCJA „ MISTRZ SKAKANIA NA SKAKANCE” klasa VIII
I miejsce – Aleksandra Kruszewska
II miejsce – Valeryia Lenkevich
III miejsce – Dominika Nowacka
• KONKURENCJA „ MISTRZ HULA - HOOP” klasa I
I miejsce – Karol Wieprzkowski, Lena Szot
• KONKURENCJA „ MISTRZ HULA - HOOP” klasa II
I miejsce – Rybak Inna
• KONKURENCJA „ MISTRZ HULA - HOOP” klasa III
I miejsce – Aurora Kwiatkowska
• KONKURENCJA „ MISTRZ HULA - HOOP” klasa IV
I miejsce – Izabela Kotowska
• KONKURENCJA „ MISTRZ HULA - HOOP” klasa V
I miejsce – Julian Sychulec
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa III
I miejsce – Amelia Piasecka
II miejsce – Adrian Białowąs
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa IV
I miejsce – Tymoteusz Litwińczuk
II miejsce – Filip Miecznikowski
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa V
I miejsce – Lilia Rogowska
II miejsce – Patryk Pielach
III miejsce – Diana Radomska
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa VI
I miejsce – Oliwia Tarwacka
II miejsce - Amelia Jakimow
III miejsce – Patryk Kurpiewski
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa VII
I miejsce – Wanda Brudzińska
II miejsce – Emilia Chodzińska
III miejsce – Emilia Dzimińska
• KONKURENCJA „ SIATKÓWKA - MISTRZ ODBIĆ” klasa VIII
I miejsce – Jakub Jaworski
II miejsce – Dominika Nowacka
III miejsce – Valeryia Lenkiewicz
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa I
I miejsce – Dominika Tyburska
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa II
I miejsce – Julia Pierzchała
II miejsce –Artur Safaryn
III miejsce – Tymoteusz Szarow
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa III
I miejsce – Marcel Paprocki
II miejsce – Julia Mikołajczyk, Jan Morawski
III miejsce – Karol Wolański
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa IV
I miejsce – Zuzanna Bursztyńska
II miejsce – Savkiv Anzhelika
III miejsce – Maksym Nalyvaiko
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa V
I miejsce – Antoni Wołosowicz, Jakub Brzeziński, Jakub Gryciuk
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa VI
I miejsce – Oliwia Tarwacka
II miejsce – Kacper Tkaczyk, Michał Łoziński, Jan Sito
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa VII
I miejsce – Jakub Mirota
II miejsce – Franciszek Kowalczyk
III miejsce – Patryk Dobrosielski
• KONKURENCJA „ RZUT DO CELU -RINGO” klasa VIII
I miejsce – Ivan Balakshyn, Simon Dymerski
II miejsce – Arina Havrysh, Jakub Więcławski
• KONKURENCJA „ RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa I
I miejsce – Magdalena Kwiatkowska
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa II
I miejsce – Maja Smardzewska
II miejsce – Aniela Wasilko
III miejsce – Zofia Regulska
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa III
I miejsce – Julia Mikołajczyk
II miejsce – Lena Łukaszuk
III miejsce – Marika Malanowska
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa IV
I miejsce – Natalia Chomicz
II miejsce – Izabela Kotowska
III miejsce – Dorota Ogonek
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa V
I miejsce – Lena Łaszuk
II miejsce – Wiktoria Stojecka
III miejsce –Lilia Rogowska
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa VI
I miejsce – Aleksandra Nowak
II miejsce – Amelia Kropielnicka
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa VII
I miejsce – Julia Gusciora
II miejsce – Julia Woźniak
• KONKURENCJA „RUCH TO ZDROWIE - konkurs plastyczny” klasa VIII
I miejsce – Ameilia Stawicka
II miejsce - Artem Stuparyk
III miejsce – Bohdan Polishchuk
• KONKURENCJA „TENIS STOŁOWY SPORT DLA WSZYSTKICH”
Wyróżnienie - Amelia Jakimow, Oliwia Tarwacka
- SZKOŁA
-
DZIEJE SIĘ!
-
- Elektroniczne wydania gazetki szkolnej "Szuwarek"
- Szkolny konkurs "Słowo w kadrze uchwycone" - wyniki
- 84 rocznica Zbrodni Katyńskiej w dniu 14 kwietnia 2024r.
- Powiatowe drużynowe zawody w pływaniu
- Szkolny konkurs "Roztańczmy Wiosnę" - relacja
- Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
- Wyniki konkursu z chemii "Wiem co jem"
- Kubusiowy przyjaciel natury
- Życzenia świąteczne
-
- Konkurs konstruktorski "Hocki-klocki"
- Sukces siatkarskich repezentacji naszej szkoły
- Wycieczka klas IV B i IVD na warsztaty robienia pizzy i do kina - relacja
- Bal karnawałowy klas 0 - III
- Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej.
- Multisensoryczny trening w naszej szkole.
- Koncert kolęd w Glinojecku
-
-
PRZED NAMI
-
- Opłaty za żywienie maj 2024
- "Tajemnica kodu Faraona" - informatyczne wyzwanie
- Rekrutacja do klas I w roku szkolnym 2024/2025
- Opłaty za żywienie kwiecień 2024
- Konkurs szkolny "Słowo w kadrze uchwycone"
- Opłaty za żywienie za marzec 2024
- Rekrutacja do odziałów przedszkolnych
- Międzyszkolna próba bicia rekordu Guinnessa...
- Szkolny konkurs "(Pi)ękna liczba"
-
- Konkurs z chemii - "Zdrowo jem, więc wiem"
- Ogłaszamy szkolny etap ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez portal Praca.pl.
- Szkolny Konkurs Recytatorski "Warszawska syrenka"
- Konkurs plastyczny "Rzeka, jezioro, zalew dla ludzi, zwierząt i roślin"
- Liga zadaniowa z fizyki - luty
- Liga Zadaniowa z chemii - luty
- Zmarła nauczycielka SP5
-
- RODZICE
- UCZNIOWIE
- POMOC P-P
- Учень з України